+420 703 636 637 (po-pá 9-17h) Pomáháme vykouzlit radost

Ridley's Games Karetní hra Star Wars Držte se cíle

Ridley's Games Karetní hra Star Wars Držte se cíle

Kód: dv-RG4174
Dostupnost: Skladem
338 Kč 389 Kč 279 Kč bez DPH
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 1 299 Kč
60 dní
na vrácení zboží
Vrácení ZDARMA
přes Zásilkovnu
Zákaznická podpora
po-pá 9-17
Popis a parametry

Rozměry: cm Věk: 8+ Materiál: kov, 100% FSC® papír

Detailně zpracované kovové pouzdro v podobě Hvězdy smrti ukrývá strategickou karetní hru, která prověří Váš důvtip a kombinační schopnosti! Kdo nakonec po vzoru Lukea Skywalkera setřese nepřátele a získá prostor zasáhnout kritické místo nejmocnější zbraně Impéria? Nechejte se okouzlit atraktivními ilustracemi a zažijte výpravné dobrodružství za doprovodu svých oblíbených hrdinů a předmětů ze série Star Wars! Součástí balení je návod v anglickém jazyce.   Hlavní vlastnosti:pro 2–5 hráčůherní doba cca 25 minutvyrobeno ze 100% FSC® papíru, potištěno rostlinnými inkoustypraktické a atraktivní balení   Pravidla hry: Hvězda smrti se spolu s kartou výstupního otvoru ventilační šachty a balíčkem zamíchaných karet flotily Impéria položí rubem nahoru tak, aby na něj všichni dosáhli. Každý hráč si poté zvolí barvu své letky a obdrží kartu s velitelem a pětici karet posádky příslušné barvy. Nevyužité karty rebelů se odloží stranou. V závislosti na jejich počtu a domluvě hráči z balíčku flotily Impéria postupně vyskládají do řady vedle sebe, rubem nahoru šestici karet, tzv. útočnou řadu. Z pětice karet své letky si vyberou vždy tři, tzv. obranné, karty a zbylé odloží. Každý z nich tak poté bude spolu s kartou kartou velitele letky disponovat celkem čtveřicí karet své barvy. Zvolené karty určí zejména obranné číslo hráčů. Ruby karet obsahují číselníky a dvojici šipek na bocích, uložením karet jedné přes druhou hráči vykazují aktuální hodnotu své obrany. Ta je v průběhu hry ovlivňována odkrýváním karet útočné řady Impéria. Hráči v předem určeném pořadí postupně otáčejí karty zvnějšku řady a odečítají hodnoty útoku od hodnot své obrany. Mohou ovšem uplatnit kartu, či schopnost, která jim umožňuje se útoku vyhnout i jinak. Pokud některému z nich již nezbyl dostatek bodů obrany, je pro zbytek aktuální útočné řady vyřazen ze hry. Jakmile je odkryta celá útočná řada, pak ti, kdo se úspěšně bránili alespoň pěti kartám flotily Impéria, získávají zásahové body. Hra poté pokračuje novým kolem, mícháním karet flotily Impéria a losováním nové útočné řady. Hráči si také mohou znovu zvolit tři z pěti karet své letky. Komu se v předchozích kolech podařilo získat dostatečný počet zásahových bodů a zároveň se dokázal ubránit aktuální útočné řadě, pak zasáhl cíl v podobě výstupního otvoru ventilační šachty, a zničil tak Hvězdu smrti. Sláva hrdinovi z předaleké galaxie!
Doprava a platba

Doprava

Zásilkovna
45 Kč

K dispozici je přes 9 900+ výdejních míst a 3 400 Z-BOXů po celé České republice a denně přibývají další.

Před doručením balíku vám bude zaslána SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení.

Maximální hmotnost zásilky 5 kg.

Balíkovna
69 Kč

K dispozici je téměř 6000 výdejních míst a Balíkovna-BOXů.

Pro vyzvednutí stačí úvést kód zásilky, který obdržíte emailem nebo sms, běžně se doručuje do druhého dne od podání balíčku.

Maximální hmotnost zásilky 5 kg.

Česká Pošta - Balík na poštu
69 Kč

Balík na poštu od České pošty bude doručen na jednu z cca 2 900 pošt, kterou si v objednávce sami jednoduše vyberete.

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám.

Adresáta informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem v okamžiku uložení balíku na poště.

Maximální hmotnost zásilky je 30 kg.

PPL
89 Kč

Rychlé doručení pondělí až pátek, sobota pouze ve vybraných lokalitách, komunikace s příjemcem, která zahrnuje e-mailovou a SMS komunikaci s informací o času doručení v rozmezí 2 hodin.

Zboží bude doručováno následující pracovní den ode dne expedice.

Maximální hmotnost zásilky je 30 kg.

Česká pošta
95 Kč

Česká pošta slibuje doručení do 24 hodin po celé ČR. V den odeslání z našeho skladu obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. V den doručování budete informováni SMS zprávou.

Pokud vás nezastihnou na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík bude uložen na nejbližší ukládací poště.

Maximální hmotnost zásilky je 30 kg.

Zásilkovna
69 Kč

K dispozici je přes 9 900+ výdejních míst a 3 400 Z-BOXů po celé České republice a denně přibývají další.

Před doručením balíku vám bude zaslána SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení.

Maximální hmotnost zásilky 5 kg.

Při nákupu nad 1 299 Kč DOPRAVA ZDARMA!

Platba

Bankovním převodem
ZDARMA

Platba běžným bankovním převodem na náš účet. Platební údaje Vám budou zaslány spolu s variabilním symbolem na vaši e-mailovou adresu a budou zobrazeny po odeslání objednávky. Zboží je expedováno po přijetí platby.

Dobírkou
35 Kč

Platbu provedete hotově nebo kartou dopravci při převzetí zboží.

Ihned pomocí platební karty
ZDARMA

Platbu provedete ihned online na konci objednávky, nachystejte si tedy platební kartu k počítači. Platba je realizována pomocí platební brány ComGate.

Platba pomocí Google Pay či Apple Pay
ZDARMA

Platbu provedete ihned online na konci objednávky, pomocí Apple Pay nebo Google Pay. Platba je realizována pomocí platební brány ComGate.

Dotazy ke zboží 0

Pokud máte dotaz týkající se Ridley's Games Karetní hra Star Wars Držte se cíle, vyplňte následující formulář níže na stránce. Váš dotaz zodpovíme v nejbližším možném termínu, obvykle v nejbližší pracovní den. Odpověď Vám bude také zaslána na vyplněnou e-mailovou adresu.


Položit nový dotaz

Tato diskuze je určena především k výměně informací mezi zákazníky. K dotazům ohledně stavu objednávky, dostupnosti zboží, reklamací apod. prosím využijte kontaktní formulář.

Uživatelské recenze 0
Uživatelské recenze mohou přidat zákazníci po dokončení nákupu daného zboží.

Doprava ZDARMA

Při nákupu nad 1 299 Kč
DOPRAVA ZDARMA!

Benefity

Pro všechny zákazníky

+420 703 636 637

zákaznická podpora
(po-pá 9-17h)